Autonomiczna Liga Siatkówki w Bydgoszczy

Wyniki 12 kolejki oraz okienko transferowe I ligi ALSM

Na stronie są umieszczone wyniki z 12 kolejki ALSM. Dodatkowo pojawiły się informacje o transferach zespołów I ligowych ALSM.

Lista drużyn, na prośbę których przekładano mecze (w nawiasie ilość przełożonych spotkań):

  • - (1) Tadbud/Elnor/Team Kosiak
  • - (1) SBS
  • - (1) AMRO Szubin
  • - (2) KS Koronowo/Hi-Tec
  • - (2) KS Spartakus Koronowo
  • - (2) Volley Team Inowrocław

Wyniki 11 kolejki ALSM oraz 3 kolejki ALSK

Na stronie są umieszczone wyniki z 10 kolejki ALSM i 3 kolejki ALSK.

Lista drużyn, na prośbę których przekładano mecze (w nawiasie ilość przełożonych spotkań):

  • - (1) Tadbud/Elnor/Team Kosiak
  • - (1) SBS
  • - (1) AMRO Szubin
  • - (2) KS Koronowo/Hi-Tec
  • - (2) KS Spartakus Koronowo

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2017 roku.

Spokojnych, Rodzinnych, radosnych i Sportowych Świąt Bozego Narodzenia oraz Zdrowia i sukcesów w życiu zawodowym í rodzinnym dla wszystkich Uczestników í Sympatyków ALS.

 Zarząd Autonomicznej Ligi Siatówki.

Wyniki 10 kolejki oraz okienko transferowe II ligi ALSM

Na stronie są umieszczone wyniki z 10 kolejki ALSM. Dodatkowo pojawiły się informacje o transferach zespołów II ligowych.

Lista drużyn, na prośbę których przekładano mecze (w nawiasie ilość przełożonych spotkań):

  • - (1) Tadbud/Elnor/Team Kosiak
  • - (1) SBS
  • - (1) AMRO Szubin
  • - (2) KS Koronowo/Hi-Tec
  • - (2) KS Spartakus Koronowo

Wyniki 9 kolejki ALSM i 2 kolejki ALSK

Na stronie są umieszczone wyniki z 9 kolejki ALSM i 2 kolejki ALSK. Również tabele zostały zaktualizowane.

Lista drużyn, na prośbę których przekładano mecze (w nawiasie ilość przełożonych spotkań):

  • - (1) Tadbud/Elnor/Team Kosiak
  • - (1) SBS
  • - (2) KS Koronowo/Hi-Tec
  • - (2) KS Spartakus Koronowo

Wyniki 8 kolejska ALSM

Na stronie są umieszczone wyniki z 8 kolejki ALSM. Również tabele zostały zaktualizowane.

Pierwsze przełożenie na pierwszą prośbę SBS.

 

I Liga ALSM

Np.Nazwa
1.iQor Bydgoszcz
2.Ekonomik Bydgoszcz
3.IC Piątka’84 Bydgoszcz
4.HQ Company Bydgoszcz

II Liga ALSM

Np.Nazwa
1.Orzeł Bydgoszcz
2.Austenit-Stale Nierdzewni Bydgoszcz
3.Tadbud/Elnor/Team Kosiak Bydgoszcz
4.Volley Team Inowrocław

Liga ALSK

Np.Nazwa
1.Horabik/Ubezpieczenia/Lejdis Bydgoszcz
2.Florita Kwiaty/Pałac Młodzieży/Jeymark ...
3.Collegium Medicum Bydgoszcz
4.FSKiP ART-CHEM Bydgoszcz